Tijela Komore

PREDSJEDNIK KOMORE ANTONIO SESAR 
PODPREDSJEDNIK/DOPREDSJEDNIK KOMORE MEHMED HAZNADAR 
PREDSJEDNIK SKUPŠTINE SAFET OMEROVIĆ
DOPREDSJEDNIK/ PODPREDSJEDNIK SKUPŠTINE MARIO KORDIĆ (Urologija)

RIZNIČAR/ BLAGAJNIK

ZAMJENIK

JELENA SOLDO  

ESVED VELE 

TUŽITELJ/ TUŽILAC

ZAMJENIK

ZORAN TRNINIĆ

ALIS BOLOBAN

NADZORNI ODBOR

PREDSJEDNIK: ZDRINKO BREKALO 

ZAMJENIK: SEID TUCOVIĆ 

ČLANOVI:

EDITA BJELANOVIĆ 

JURE BURIĆ

ZAMJENICI:

INDIRA BRKOVIĆ 

MIRO LEVENTIĆ

SUD ČASTI

ČLANOVI:

ALMA ČOMOR 

ZORAN KARLOVIĆ

JADRANKA KNEŽEVIĆ

ZAMJENICI:

ELVEDIN HABIBIJA

AIDA PAJIĆ

DARKO ALFIREVIĆ            

ETIČKI KOMITET

PREDSJEDNIK: LUDVIG LETICA

ZAMJENIK: LEJLA BEHRAM

ČLANOVI:

ARMINA LAZAREVIĆ

IVICA BRIZIĆ

KRISTINA ŠIMOVIĆ

KOMISIJA/POVJERENSTVO ZA LICENCIRANJE

PREDSJEDNIK: SVJETLANA ŠEHOVIĆ

ZAMJENIK: ALEN LATINČIĆ

ČLANOVI:

NAĐA ŠARIĆ

DAVOR ZUBAC

ĐANI GODLER

KOMISIJA/POVJERENSTVO ZA STRUČNA PITANJA

PREDSJEDNIK: ZDENKO OSTOJIĆ

ZAMJENIK: EDIB MUFTIĆ

ČLANOVI:

MUSTAFA GOLIĆ

RUŽA MILIČEVIĆ

DANIJELA KRALJEVIĆ

KOMISIJA/POVJERENSTVO ZA STALEŠKA PITANJA

PREDSJEDNIK: DARKO KNEŽEVIĆ

ZAMJENIK: SULEJMAN MULIĆ

ČLANOVI:

ADISA FERIZ

SVJETLANA GRGIĆ

TOMICA BOŽIĆ

KOMISIJA/POVJERENSTVO ZA PRIVATNU PRAKSU

PREDSJEDNIK:BRACO HAJDAREVIĆ

ZAMJENIK: RUŽICA BILOŠ

ČLANOVI:

ALMA VILA HUMAČKIĆ

NATEŠA PEJANOVIĆ ŠKOBIĆ

ANDREA V. KORDIĆ

KOMISIJA/POVJERENSTVO ZA FINASIJE/FINANCIJE

PREDSJEDNIK: NINA PINJUH MARKOTA

ZAMJENIK: NEDŽAMA ŠPAGO

ČLANOVI:

DEMIS ALOMEROVIĆ

IVANA SOLDO

MARIO KORDIĆ ( MFK)

KOMISIJA/POVJERENSTVO ZA ADMINISTRATIVNA PITANJA

PREDSJEDNIK: EDIN OBRADOVIĆ

ZAMJENIK: JURICA ARAPOVIĆ

ČLANOVI:

ĐENAN LEPARA

MARIJA BENDER

KRUNOSLAV IVANKOVIĆ

KOMISIJA/POVJERENSTVO ZA ŽALBE

PREDSJEDNIK: EMIL BABIĆ

ZAMJENIK:MIRSAD M. DŽAJIĆ

ČLANOVI:

JERMINA KAPETANOVIĆ

DAMIR ROZIĆ

IVONA LETICA

KOMISIJA/POVJERENSTVO ZA KOLEGIJALNA POMOĆ

PREDSJEDNIK: AZER HUSEINBEGOVIĆ 

ZAMJENIK: BORO JANJOŠ

ČLANOVI:

BENJAMIN HADŽIZUKIĆ

GORAN ADŽIĆ

ANKICA MIJIĆ MARIĆ

KOMISIJA/POVJERENSTVO ZA NAGRADE I PRIZNANJA

PREDSJEDNIK: INGA MARIJANOVIĆ

ZAMJENIK: ZERINA ZAGORČIĆ

ČLANOVI:

VANJA SELMANAGIĆ

IVICA MARKOTA

ANTO JELIČIĆ

SAVJET ZA PZZ

VODITELJ:EDITA ČERNI OBRDALJ

 ČLANOVI:

MAJA GRGURINOVIĆ 

MIRSADA MUHIBIĆ

MINKA HADŽIOSMANOVIĆ

JOZEFINA ZUJIĆ

ANDREA JURIĆ

BLAGICA BOKŠIĆ

SAVJET ZA STANDARDE I NORMATIVE

VODITELJ: ENIZ ČOLAKOVIĆ

ČLANOVI:

MALINA FOČIĆ

LUDVIG LETICA

STANIJA TOKMAKČIJA

MARKO MARTINAC

DAJANA VLADIĆ

DRAGICA BRAJKOVIĆ

SAVJET ZA INSTITUCIJE I USTANOVE

VODITELJ: MIRO LEVENTIĆ

ČLANOVI:

LAMIJA DURANOVIĆ

BRACO HAJDAREVIĆ

DARKO KNEŽEVIĆ

ZDENKO OSTOJIĆ

DUBRAVKA ŠIMIĆ

MARTINA ORLOVIĆ

LOGO KOMORE KONACNI BEZ BIJELOG OKOLO